In

1st WEEK

Pierwszy tydzień za nami!  W poniedziałek dostaliśmy się do Teksasu i każdy rozjechał się do swojego miasta. Poznaliśmy rodziny, u których będziemy mieszkać i ruszyliśmy pierwszy raz na bookfield. Wreszcie mieliśmy okazję zapukać do naszych pierwszych drzwi, które pewnie każdy z nas będzie długo pamiętał. Zmierzyliśmy się z wieloma rzeczami, które były dla nas zupełnie nowe, ale z każdym dniem uczyliśmy się coraz więcej i stawaliśmy coraz lepsi. 

Zdecydowanie każdy z nas nie mógł się doczekać niedzieli! Wreszcie mogliśmy się wszyscy zobaczyć i opowiedzieć sobie o wrażeniach z pierwszych dni pracy. Spędziliśmy razem sporo czasu, usłyszeliśmy od naszych menagerów kolejne dobre rady jak radzić sobie lepiej w pracy i po wszystkich organizacyjnych sprawach zjedliśmy razem porządny posiłek. Mieliśmy okazję odpocząć i naładować się wzajemnie pozytywną energią na cały następny tydzień! 

Niedzielne spotkania są niewątpliwie jednym z ważniejszym punktów w trakcie całego lata, ponieważ w znacznym stopniu wpływają na nasze pozytywne nastawienie na cały tydzień, dają nam dużo motywacji do pracy i do tego, by znowu móc spotkać się całą ‘gromadą’ na kolejnym Sunday Meeting. 
THE ONLY WAY IS UP!Related Articles

1 komentarze:

  1. Świetnie się to czyta, czekamy na ciąg dalszy. Niezłe to Wasze stadko. Trzymamy kciuki za wszystkich.

    OdpowiedzUsuń